5 lat drużyny Kr WOPR przy OSP w Jeziorzanach

W dniu 12 lipca 2015 roku minęło dokładnie 5 lat od utworzenia drużyny Krakowskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeziorzanach. Z tej okazji odbyło się szkolenie na rzece Wiśle wspólnie ze strażakami z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr 4 w Krakowie, która to jednostka specjalizuje się w ratownictwie wodnym. Naszemu szkoleniu przyglądali się goście, wśród nich Prezes Kr WOPR - Waldemar Krawacki, Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy Liszki - Danuta Janas, pracownik Urzędu Gminy w Liszkach odpowiedzialny za służby ratownicze w gminie - Robert Budziaszek z małżonką. Ponadto obecni byli członkowie MDP z Miękini (gm. Krzeszowice) oraz druhowie z OSP w Piekarach. Nasi członkowie MDP również brali udział w szkoleniu.A potem był grill przy remizie.

Oto kilka zdjęć ze szkolenia