Jesienne pejzaże na wsi - konkurs fotograficzny

W porozumieniu i we wspólpracy ze szkołą w Jeziorzanach zorganizowaliśmy konkurs fotograficzny "Jesienne pejzaże na wsi". Miał on na celu propagowanie czaru miejsca naszych miejscowości (Jeziorzan i Ściejowic) w okresie jesiennym. Uczestnikami mogli być uczniowie naszej szkoły. Nagrody zostały ufundowane przez Ochotniczą Straż Pożarną w Jeziorzanach. Jury pod kierownictwem Pani Dyrektor Grażyny Grandy dokonało wyboru laureatów. Ponieważ wybór był trudny - przyznano również 3 wyróżnienia. Główną nagrodą był aparat fotograficzny i otrzymała go Joanna Stelmach za zdjęcie "Kolorowe wariacje". Za drugie miejsce i zdjęcie "Jesienny siew" lornetkę otrzymał Piotr Stopa. Maskotkę psa strażaka za trzecie miejsce otrzymała Weronika Rydzyk za zdjęcie "Kolorowe drzewa". Wyróżnienie otrzymali: Grzegorz Stopa za zdjęcie "Bażanty jesienią", Ewa Grzesiak za zdjęcie "Głębia lasu" i Agata Zachara za zdjęcie (niestety, bez tytułu - roboczo oznaczone "2"). Wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się w szkole, na uroczystym apelu w dniu 12 listopada 2014 r.
Zdjęcia można też było wykonywać aparatem fotograficznym jaki został zakupiony w ramach projektu z funduszy PROW 2007 - 2013.

Wszystkie zdjęcia konkursowe oraz zdjęcia z wręczania nagród można obejrzeć poniżej.

Zdjęcia z konkursu

Zdjęcia lauretów

Zdjęcia wyróżnione

Pozostałe zdjęcia nadesłane na konkurs