Jestem Mały Wiem Więcej - zakończenie

W dniu 3 grudnia 2019 roku zakończony został projekt Jestem Mały Wiem Więcej w naszej szkole podstawowej. Na zakończenie przybyli goście z Krakowa: Dyrektor Zarządu Wykonawczego OW woj. małopolskiego dh Kazimierz Sady oraz Kierownik Biura OW woj. małopolskiego dh Tomasz Nowak. Uczniowie kl. III, którzy brali udział w projekcie, podczas apelu dla klas od I do V przedstawili historię Jak Wojtek Został Strażakiem. Potem dh Tomasz przepytał młodych adeptów a ich odpowiedzi oceniała komisja w składzie Pani Dyrektor Grażyna Granda, V-ce Prezes ZOP dh Jerzy Stopa oraz dh Kazimierz Sady. Wszyscy zdali ten egzamin. Na koniec do odpowiedzi została wywołana Pani Dyrektor, która odpowiadała bezbłędnie. Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty oraz miśki strażaki a druhowie otrzymali pdziękowania od dyrekcji szkoły. Potem odbył się pczęstunek w klasie, który został przygotowany przez rodziców dzieci z klasy III. Projekt został zrealizowany dzięki poparciu Dyrektor szkoły Pani Grażyny Grandy oraz wychowawczyni kl. III Pani Anny Bujak.