Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze Czułów 2016

W dniu 21 sierpnia 2016 r. boisku sportowym w Czułowie przeprowadzono Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnej z terenu gminy Liszki, w których wzięło udział 11 drużyn, w tym 1 kobieca i 4 MDP chłopców. Zawody zorganizowane były pod patronatem Wójta Gminy Liszki - Pawła Misia - przez Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP przy aktywnym udziale OSP Czułów. Rozegrane one zostały tradycyjnie w dwóch konkurencjach ćwiczeniu bojowym (stanowiącym szczególną atrakcję dla zgromadzonej publiczności) oraz w sztafecie pożarniczej 7 x 50 m z przeszkodami. Ze względu na pogarszającą się pogodę - usunięto z trasy równoważnię (padał deszcz) Po zaciętej rywalizacji kolejność czołowych miejsc w poszczególnych kategoriach była następująca:

Drużyny MDP chłopców:

1 miejsce MDP Czułów
2 miejsce MDP Kryspinów
3 miejsce MDP Mników
4 miejsce MDP Morawica

Drużyny żeńskie:
1 miejsce OSP Jeziorzany

Drużyny męskie:
1 miejsce OSP Kaszów
2 miejsce OSP Mników
3 miejsce OSP Jeziorzany
4 miejsce OSP Kryspinów
5 miejsce OSP Ściejowice
6 miejsce OSP Liszki

Drużyna żeńska startowała w składzie:
Iwona Kapusta, Sylwia Rakoczy, Maria Józefczyk, Dorota Gruca, Julia Milcz, Wiktoria Żak, Klaudia Urbanik, Katarzyna Irlik.

Drużyna męska startowała w składzie:
Kamil Rykała, Dariusz Rykała, Kamilm Wsołek, Krzysztof Tyrała, Grzegorz Tyrała, Mateusz Galos, Łukasz Nowak.

Mechanikiem w obydwu zespołach był Jacek Lelek

Kobieca drużyna będzie reprezentowała gminę Liszki na zawodach powiatowych w Rudawie.

Zdjęcia z zawodów