Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze Czułów 2014

W dniu 20 lipca 2014 r., przy słonecznej pogodzie przeprowadzono na boisku sportowym w Czułowie Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnej z terenu gminy Liszki, w których wzięło udział 13 drużyn, w tym 2 kobiece, 2 MDP chłopców i jedna MDP dziewcząt. Zawody zorganizowane były pod patronatem Wójta Gminy Liszki - Wacława Kuli przez Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP przy aktywnym udziale OSP Czułów. Zawody rozegrane zostały tradycyjnie w dwóch konkurencjach ćwiczeniu bojowym (stanowiącym szczególną atrakcję dla zgromadzonej publiczności) oraz w sztafecie pożarniczej 7 x 50 m z przeszkodami. Po zaciętej rywalizacji kolejność czołowych miejsc w poszczególnych kategoriach była następująca:

Drużyny MDP dziewcząt:
MDP Piekary