VII Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze Węgrzce 2014

W dniu 29 czerwca 2014 r., przeprowadzono na stadionie sportowym TS Węgrzce VII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnej z terenu Powiatu Krakowskiego, w których wzięło udział 26 drużyn (w tym 8 kobiecych). Zawody zorganizowane były pod patronatem Starosty Krakowskiego Józefa Krzyworzeki przez Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP, Komendanta Miejskiego PSP w Krakowie, Wójta Gminy Zielonki przy udziale OSP Bosutów. Zawody rozegrane zostały tradycyjnie w dwóch konkurencjach ćwiczeniu bojowym (stanowiącym szczególną atrakcję dla zgromadzonej publiczności) oraz w sztafecie pożarniczej 7 x 50 m z przeszkodami. Na trybunach panowała przyjazna atmosfera, kibice mocno dopingowali swoich faworytów, a sami zawodnicy konkurowali w duchu fair play. Gminę Liszki reprezentowali druhowie z OSP Kaszów w kategorii męskiej oraz OSP Jeziorzany w kategorii żeńskiej w składzie: Iwona Kapusta, Maria Józefczyk, Magdalena Kapusta, Kamila Milcz, Beata Korcel, Klaudia Kubiś, Estera Kacprzak, Małgorzata Grzesiczak. Po zaciętej rywalizacji kolejność czołowych miejsc w poszczególnych konkurencjach przedstawia się następująco:

Drużyny żeńskie:
1 miejsce OSP Miłocice
2 miejsce OSP Bosutów
3 miejsce OSP Jeziorzany

Drużyny męskie:
1 miejsce OSP Bosutów
2 miejsce OSP Miłocice
3 miejsce OSP Wawrzeńczyce.

Zdjęcia z zawodów