Przedszkolaki w Strażnicy

W dniu 15 czerwca 2018 r. w naszej Strażnicy gościliśmy przedszkolaków ze szkoły podstawowej w Jeziorzanach. W spotkaniu uczestniczyli druhowie Jerzy Stopa, Ryszard Paliś oraz Adam Przebinda. Opowiedzieliśmy naszym, gościom o działalności strażaków, ich wyposażeniu oraz o sprzęcie i pojazdach będących na wyposażeniu naszej jednostki. Mogli popróbować lać wodę z hydronetki, przymierzyć się do użycia węża strażackiego czy podnieść nożyce hydrauliczne. Wszyscy byli bardzo zainteresowani sprzętem i wyposażeniem oraz chcieli dotknąć każdej rzeczy. Na koncu przekazali nam Dyplom Przyjaciela Przedszkola oraz wykonano wspólne zdjęcie. Również zaprosiliśmy ich do odwiedzenia nas w przyszłym roku szkolnym.

Zdjęcia z odwiedzin