Porozumienie trójstronne 2021

W dniu 4 lutego 2021 roku w siedzibie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie podpisano trójstronne porozumienie w sprawie włączenia Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeziorzanach do Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego na kolejne 5 lat. Porozumienie to zostało podpisane przez Wójta Gminy Liszka Pawła Misia, Komendanta Miejskiego PSP w Krakowie st. bryg. Pawła Knapika i Prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeziorzanach Stanisława Tyrałę w obecności zastępcy Komendanta Miejskiego PSP w Krakowie st. bryg. Andrzeja Nowaka, Naczelnika Wydziału Operacyjno Szkoleniowego bryg. Grzegorza Jeziorka oraz wiceprezesa ZOP ZOSP RP Kraków - ziemski dh Jerzego Stopy. Na mocy tego porozumienia OSP w Jeziorzanach stawia do dyspozycji systemu dwa samochody gaśnicze - Star GBA 2,5/16, Renault Midliner GBARt 0,8/10, samochód Kia Sportage SLRR, Volkswagen T-4 SLKw oraz dwie łodzie motorowe na przyczepkach. Porozumienie zawarto na okres kolejnych 5 lat.

Zdjęcia z podpisania dokumentu