Ćwiczenia medyczne Kr WOPR i OSP

W dniu 5 listopada 2016 roku na terenie posesji Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeziorzanach odbyły się ćwiczenia medyczne oraz zakończenie sezonu dla Krakowskiego WOPR. Udział w ćwiczeniach wzięły 3-osobowe drużyny złożone z ratowników WOPR i strażaków z OSP w Jeziorzanach i OSP w Kryspinowie. Przygotowanych było osiem stanowisk na których oceniali zmagania do¶wiadczeni lekarze i ratownicy medyczni. Było dużo zabawy ale również wiedzy do przypomnienia sobie i zastosowania w praktyce. Drużynę z OSP Jeziorzany stanowili Łukasz Kęsek, Dariusz Rykała i Kamil Wsołek. Dopisały nie tylko humory ale również pogoda. Po ćwiczeniach odbyło się w sali widowiskowej zakończenie sezonu. Prezes Kr WOPR Waldemar Krawacki wręczał upominki i nagrody za zaangażowanie w pracę społeczn±, również w okresie ¦DM.

Zdjęcia z ćwiczeń