Jasełka na strychu

W dniu 11 stycznia 2015 roku młodzież OAZOWA z Ruchu Światło Życie w Jeziorzanach wystawiła Misterium Bożonarodzeniowe pt. "Jasełka Na Strychu". Autorem scenariusza był aktor teatru Bagatela w Krakowie - pan Marcin Kobierski. Za symboliczny strych posłużyła scena w naszej remizie, która poprzez odpowiednią scenografię upodobniła sie do tytułowego strychu. Jako, że był to już kolejny występ w naszej sali - mogliśmy obserwować jak zmienia się sposób przedstawiania i choreografia w stosunku do poprzednich występów. Wprowadzenie dwóch elementów: reżyserię dźwieku oraz oświetlenia wprowadziło nowy, wyższy element sztuki z jaką mieliśmy do czynienia. Dowodem na to, że występy cieszą sie dużym zainteresowaniem zarówno dorosłych jak i dzieci było to, że ilość widzów przekroczyła 200 osób i wszyscy byli pod wrażeniem. Młodzież OAZOWA pod kierownictwem Ani Karolus i Krzysztofa Soleckiego wspięła się na wyżyny swego kunsztu aktorskiego i dała wspaniałe przedstawienie. Pomogły w tym wspomniane wcześniej osoby: Tomek (specjalista od dźwięku) i Łukasz (czarodziej światła). Z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczne misterium!

Przed występem publiczność miała okazję zapoznać sie z pracami w ramach konkursu fotograficznego "Jesienne pejzaże na wsi".
Podczas przedstawienia wykorzystano sprzęt (mikrofony, komputer przenośny oraz projektor multimedialny) zakupiony w ramach projektu z funduszy PROW 2007 - 2013


Oto kilka zdjęć z przedstawienia


Powrót do archiwum