II Gminne Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo Pożarnicze - Jeziorzany 2023

W dniu 18 lutego 2023 roku na sali w Strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeziorzanach odbyły się II Gminne Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo Pożarnicze. Wzięło w nich udział 5 drużyn z 5 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Liszki. Zawody odbywały się w 4 kategoriach:
drużynowo:
- dziewczęta
- chłopcy
Indywidualanie:
- dziewczęta
- chłopcy.
Zawody rozpoczął Komendant Gminny dh. Grzegorz Korczek witając wszystkich zebranych oraz Prezes Zarządu Oddziału Gminnego dh. Jerzy Stopa przedstawiając zasady udziału. Regulamin i przebieg konkurencji omówił przewodniczący Komisji sędziowskiej dh. Przemysław Dziedzic.
Drużyny wystartowały w kolejności wylosowanej tj.:
- MDP Jeziorzany
- MDP Morawica
- MDP Kaszów
- MDP Mników
- MDP Czułów
Po rozegraniu konkurencji w miłej i sympatycznej atmosferze drużyny zajęły miejsca:
dziewczęta:
1 miejsce - MDP Kaszów
chłopcy:
1 miejsce - MDP Czułów
2 miejsce - MDP Mników
3 miejsce - MDP Jeziorzany
4 miejsce - MDP Morawica
Indywidualnie w kategorii dziewcząt wygrała Aleksandra Gniewek z MDP Kaszów a w kategorii chłopców Karol Galos z MDP Czułów.
Zdobywcy pierwszych miejsc będą reprezentowali gminę na zawodach powiatowych w Białym Kościele, gm. Wielka Wieś. Życzymy powodzenia!
Drużyna z Jeziorzan startowała w następującym składzie:
Mia Kapusta, Milena Kapusta, Izabela Paliś, Szymon Lusina.
Upominki ufundował Wójt Gminy Liszki - pan Paweł Miś. Dziękujemy!

Kilka zdjęć z zawodów