I Powiatowe Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo Pożarnicze - Jeziorzany 2020

W dniu 7 marca 2020 roku na sali w Strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeziorzanach odbyły się I Powiatowe Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo Pożarnicze. Wzięło w nich udział 10 drużyn z 6 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych reprezentujących 6 gmin. Zawody odbywały się w 4 kategoriach:
drużynowo: - dziewczęta - chłopcy
Indywidualanie: - dziewczęta - chłopcy.
Zawody rozpoczęły się od złożenia meldunku przez Sędziego Głównego dh. Tomasza Nowaka na ręce Prezesa ZOP dh. Leszka Zięby o gotowości drużyn do startu. W pierwszej turze startowały dziewczęta w kolejności drużyn:
- MDP Kobylany
- MDP Jeziorzany
- MDP Miłocice
- MDP Siedlec
W drugiej turze startowali chłopcy w kolejności:
- MDP Kobylany
- MDP Miłocice
- MDP Skała
- MDP Jeziorzany
- MDP Siedlec
- MDP Radziszów
Po rozegraniu konkurencji w miłej i sympatycznej atmosferze drużyny zajęły miejsca:
dziewczęta:
1 miejsce - MDP Kobylany
2 miejsce - MDP Jeziorzany
3 miejsce - MDP Siedlec
4 miejsce - MDP Miłocice
chłopcy:
1 miejsce - MDP Miłocice
2 miejsce - MDP Kobylany
3 miejsce - MDP Siedlec
4 miejsce - MDP Jeziorzany
5 miejsce - MDP Radziszów
6 miejsce - MDP Skała
Indywidualnie w kategorii dziewcząt wygrała Anna Jabłońska z MDP Kobylany a w kategorii chłopców Kacper Klimas z MDP Radziszów.
Druga w kategorii dziewcząt była Oliwia Guzik z MDP Jeziorzany. Brawo!!
Zdobywcy pierwszych miejsc będą reprezentowali powiat na zawodach wojewódzkich w Wieliczce. Życzymy powodzenia!
Drużyna dziewcząt z Jeziorzan startowała w następującym składzie:
Gach Natalia, Guzik Oliwia,Koziara Natalia, Nowak Wiktoria, Smok Agnieszka.

Kilka zdjęć z zawodów