Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze Kaszów 2017

W dniu 16 lipca 2017 r. na boisku sportowym w Kaszowie przeprowadzono Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnej z terenu gminy Liszki, w których wzięło udział 7 drużyn, w tym 1 kobieca i 1 MDP chłopców. Zawody zorganizowane były pod patronatem Wójta Gminy Liszki - Pawła Misia - przez Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP przy aktywnym udziale OSP Kaszów. Rozegrane one zostały tradycyjnie w dwóch konkurencjach ćwiczeniu bojowym (stanowiącym szczególną atrakcję dla zgromadzonej publiczności) oraz w sztafecie pożarniczej 7 x 50 m z przeszkodami. Zawody sędziowała komisja złożona ze strażaków z JRG-3 pod przewodnictwem st. kpt. Pawła Nowaka - dowódcy JRG-3.
Po zaciętej rywalizacji kolejność czołowych miejsc w poszczególnych kategoriach była następująca:

Drużyny MDP chłopców:
1 miejsce MDP Mników

Drużyny żeńskie:
1 miejsce OSP Jeziorzany

Drużyny męskie:
1 miejsce OSP Kaszów
2 miejsce OSP Jeziorzany
3 miejsce OSP Mników
4 miejsce OSP Liszki
5 miejsce OSP Kryspinów

Drużyna żeńska startowała w składzie:
Iwona Kapusta, Maria Józefczyk, Dorota Gruca, Wiktoria Żak, Klaudia Urbanik, Katarzyna Irlik, Patrycja Komenda, Magdalena Kopeć.

Drużyna męska startowała w składzie:
Kamil Rykała, Dariusz Rykała, Kamilm Wsołek, Krzysztof Tyrała, Grzegorz Gach, Mateusz Galos, Łukasz Nowak.

Mechanikiem w obydwu zespołach był Jacek Lelek

Zdjęcia z zawodów