Nie siedź w domu - idź do remizy! - II edycja 2013

Wzorem roku ubiegłego - również w bieżącym roku członkowie naszej straży pożarnej postanowili, że w okresie ferii była otwarta i dostępna remiza dla młodzieży pod hasłem: "Nie siedź w domu - idź do remizy!" - II edycja 2013. Codziennie od 11.00 do 16.00 były osoby dyżurujące, które czuwały nad bawiącymi się dziećmi. Na sali dostępne były stoły do tenisa stołowego, piłkarzyki, mini bilard, rzutki do tarczy, gry towarzyskie, kredki i papier do rysowania. Dzieci mogły liczyć na ciepłą herbatę i słodycze. Ponadto organizowane były konkursy w których młodzież mogła zdobyć okolicznościowe trofea. W ostatnim dniu ferii odbyła się seria gier i zabaw, którą poprowadził druh zastępca Naczelnika Jacenty przy udziale druha Łukasza, Naczelnika Ryszarda, Sekretarza Jurka, druha Wiesława, druha Adama oraz druha Antoniego.

Zdjęcia z naszych zajęć