Obchody 110 lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeziorzanach

W dniu 3 maja 2013 roku w naszej jednostce świętowaliœmy 110-lecie jej utworzenia. Do tego święta przygotowaliśmy się bardzo solidnie, liczyliśmy na ładną pogodę i dużš frekwencję. Niestety pogoda pokrzyżowała nam plany. Idąc do kościoła na mszę jeszcze było ładnie. Niestety, po zakończonej mszy zaczęło padać i było już tak do nocy. Uroczysty apel został skrócony, część artystyczna, którą przygotowały dzieci ze szkoły podstawowej w Jeziorzanach - została przeniesiona do sali tanecznej w remizie. Mimo tych niedogodności całość przebiegła sympatycznie i miło. W trakcie uroczystości odznaczono medalami "Za zasługi dla pożarnictwa" Panią Marię Preneta, Panów Andrzeja Zemirka i Mieczysława Kapustę - za wspieranie pracy z młodzieżą szkolną. Również wyróżniono okolicznościowymi grawertonami Szkołę Podstawową w Jeziorzanach, Stowarzyszenie "Sukces" oraz Krakowski Bank Spółdzielczy za pomoc okazywaną w pracy z młodzieżą. Spotkanie zakończył poczęstunek domowym jadłem.

Poniżej można obejrzeć kilka zdjęć z tych uroczystości